logo_elementy_projektowanie wnętrz

OGÓLNY ZARYS

Pracownia projektowa ELEMENTY powstała z ogromnej pasji do tworzenia przemyślanych wnętrz opartych na prostej formie, wyważonej proporcji i spójnej estetyce z dużą dbałością o detal. Podczas tworzenia projektów stawia na jakość wybranych materiałów. Najchętniej sięga po te najbardziej naturalne wykończenia wnętrz, czyli kamień, drewno, beton czy szkło.

KONCEPCJA:

Podczas procesu tworzenia identyfikacji wizualnej skoncentrowaliśmy się na stworzeniu osobowości marki, tak aby podkreślała wypracowany styl projektowania Magdaleny, ca za tym idzie przyciągała idealnego klienta. Elementy graficzne to prosta forma kwadratu, który symbolizuje absolut, cztery strony świata, jednolitość i porządek.
Osobowość marki:
– kreatywna, profesjonalna, dbająca o szczegóły,
– pomysłowa, ponadczasowa, wysokiej jakości,
– niezawodna, skuteczna i piękna

REALIZACJA:

Strategia | Identyfikacja wizualna
Strona internetowa

PORTFOLIO-WIZUALIZACJA PROJKETU-DLA ELEMENTY-min
logo alt.02 białe bez tła
paleta kolorów marki brązy i szarości
minimalna wizytówka
BRANDBOOK LOGO ACHROMATYCZNE I PATTERN -min
typografia identyfikacja wizualna papier i dzban min
strona internetowa elementy.net.pl
strona internetowa projekty portfolio
referencje
Polecam najmocniej !!! Współpraca z Justyną, jej pomysły, zaangażowanie i cierpliwość pozwoliły na stworzenie nowego wizerunku istniejącej marki. Otrzymałam cudowny branding, wymarzoną stronę internetową oraz wiele cennych uwag i informacji. Całość maksymalnie ze sobą spójna oparta na pięknym, kobiecym i minimalistycznym designie. Wszystko w punkt. Spełnienie oczekiwań na 1000%
Magdalena Januszewska Elementy-min
Magdalena Januszewska
@elementy_pracownia_