studio mission

Cześć,

Jestem Justyna Starzec.

Pomagam kobiecym biznesom wyróżnić się w świecie online, tworząc unikalny wizerunek i osobowość marki.

Wspieram kobiety w budowaniu i rozwijaniu biznesów dzięki usługom tworzeniu strategii, wizerunku marki wraz z projektowaniem stron internetowych.

Z przyjemnością pomagam kobietom w osiągnięciu sukcesu i życia wykraczającego poza ich najśmielsze marzenia. A wszystko to w sposób zgodny z tym, kim są.

Mój cel to pokazanie wartości i emocji, jakie wnosisz Ty i Twój biznes oraz budowanie wizerunku marki na najwyższym poziomie. Marki rozpoznawalnej i przyciągającej idealnych klientów.

Budując własny biznes staniesz się kobietą niezależną, wpływową i odnoszącą sukcesy, a do tego będziesz cholernie dobrze wyglądać w Internecie.

Tworzę wizualnie piękne marki dla biznesów eksperckich, kreatywnych, beauty, modowych i lifestylowych.

 

Kilka moich  ulubionych rzeczy

ULUBIONY  OWOC:  MALINY

Ulubiony kolor: Różowy, granatowy

ULUBIONY SPORT: PILATES, YOGAFIT

ULUBIONE DANIE: SUSHI

GRZESZNA PRZYJEMNOŚĆ: PROSECCO

ULUBIONY FILM: PRODUKCJE MARVEL

Sprawdź, co mogę stworzyć dla twojej marki

identyfikaja marki

WIZERUNEK MARKI+

Wyznaczę kierunek, w którym powinna iść twoja marka poprzez strategię twojego biznesu. Dzięki stworzonemu wizerunkowi marki, szybciej dotrzesz do wymarzonego klienta i wyróżnisz się wśród konkurencji.

strona www

STRONA WWW+

Stworzę dla Ciebie miejsce w sieci, które odda emocje twojej marki. Miejsce, dzięki któremu dasz się poznać swojemu klientowi, pomożesz mu i rozwiążesz jego problem.
studio graficzne

SOCIAL MEDIA+

Poprzez wyróżniający się i charakterystyczny feed, twój profil zyska spójny styl. Wyznaczę strategię komunikacji i treści oraz stworzę szablony grafik, które będziesz samodzielnie edytować.