Kontakt - Wizerunek i strategia marki. Termin spotkania online.
 

KONTAKT

STUDIO MISSION DESIGN

Od 2018 roku Mission Design pomaga kreatywnym kobietom tworzyć i rozwijać rozpoznawalne marki.

LOKALIZACJA

STUDIO MISSION DESIGN powstało w Padwie we Włoszech. I z tego miejsca współpracuje z przedsiębiorczymi kobietami z Polski i Włoch.

GODZINY PRACY

Poniedziałek – czwartek 8:00 – 15:00 

Rozmowy telefoniczne i spotkania są możliwe po wcześniejszym umówieniu się.

missiondesignbrand@gmail.com

Tutaj podejmujesz działania w kierunku Twoich celów i marzeń.

Zapoznałam się z Polityką Prywatności.

missiondesignbrand@gmail.com

OTO KILKA CZĘSTO ZADAWANYCH PYTAŃ, ABY SPRAWDZIĆ, CZY DOBRZE DO SIEBIE PASUJEMY!

=

Jak długo muszę czekać na dostępne terminy ?

Czas oczekiwania to przeważnie 1-2 miesiące. Przyjmuję ograniczoną liczbę projektów do realizacji, żeby zapewnić moim Klientom najwyższą jakość wykonania, niebanalne pomysły i rozwiązania. Jeśli z jakiegoś powodu jesteś ograniczona czasowo, napisz do mnie, może uda mi się znaleźć rozwiązanie!
=

Jak długo będzie trwało projektowanie wizerunku marki i stroną internetowej?

Praca nad nowym wizerunkiem to czas ok. 2-3 tygodni. Zaczynam od fazy przedprojektowej, skupionej na analizie Twojej marki i Twojego idealnego klienta. Drugi etap to proces projektowania. W przypadku strony internetowej czas realizacji to 4-8 tygodni, w zależności od zakresu działań przewidzianych w projekcie.

=

Czy mój projekt będzie nieszablonowy?

Tak! Moje doświadczenie obejmuje jedyny w swoim rodzaju brand design oraz web design. Cieszę się, że mogę tworzyć całkowicie unikalne, jedyne w swoim rodzaju projekty, które będą zgodne z Twoją wyjątkową wizją i celami marki.

=

Potrzebuję zmiany wizerunku i strony www. Czy uzyskam jakiś rabat?

Najlepszym rozwiązaniem jest praca nad wizerunkiem i stroną internetową. Jeśli do tego wchodzą szablony grafik, to wspólnie zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie, aby dwie strony były zadowolone.

=

Mam swoje pomysły i wiem czego chcę, czy dasz radę odwzorować moją wizję?

Na samym początku, przedstawiasz mi Twoją burzę pomysłów. Wspólnie zdecydujemy czy odpowiada ona Twojemu idealnemu klientowi i czy to najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Jeśli tak, to będzie się działa magia!

=

Z jakich narzędzi korzystasz?

Projektuję wszystkie strony internetowe z wykorzystaniem WordPress. Projektowane witryny są przyjazne dla użytkownika, urządzeń mobilnych i responsywne. Otrzymasz kreatywny, wciągający projekt, który możesz śmiało aktualizować w przyszłości.